Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
MÄRKLIN DIESELLOK, 2 st, spår Ho, 1960-70-tal, "Santa Fe", 3060 med dummy 4060, "Rio Grande" 3062 med dummy 4062, skadade fabriksförpackningar medföljer
Smärre slitage
575974
2018-10-03