Bordslampor Carl Fagerlund
2018-10-01
575964
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, Orrefors, etikettmärkta, höjd inkl skärm 71 cm
Skärmar med brännskador