Gustav Rudberg oljemålning
2018-10-01
575901
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 40x89 cm