Vapen Oidentifierad konstnär
2018-10-22
575694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bataljscen med Gustaf II Adolf, signerad och daterad af AIH 1846, olja på duk, ca 51x86 cm