Olle Hjortzberg akvarell
2018-09-29
575619
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg Nyåret 1957, akvarell, ca 34x24 cm