Cigarettetuier 2 st
2018-09-29
575608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CIGARETTETUIER, silver, ca 1930, bl.a England, G&S Co Ltd, invändigt förgyllda, längd 11,5-13 cm, vikt ca 352 g
Gravyr, bucklor