Bertel Gardberg såsskål med silverslev
2018-10-29
575588
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
BERTEL GARDBERG såsskål med slev, signerade BG, 830 silver, Hopeatehdas Oy, Helsingfors 1962, Finland, teak, höjd 8,5 cm, slevens längd 20 cm.
Små bucklor och reparation.