Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MEKANISK KRAN, 1950-60-tal, West Germany urverksdriven, litograferad och lackerad plått, höjd ca 40 cm, nyckel finns
Bucklor, slitage, kranarm med stukning
575552
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här