Lisa Larson ´´Malin´´ och ´´Johanna´´ figuriner
2018-09-30
575547
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, "Malin´´ och ´´Johanna´´ figuriner, 2 st, ur serien "Larsons ungar", formgiven 1961, stengods, delvis glaserade och målade, signerade ´´Lisa L´´, höjd 16-18.5 cm
Bruksslitage, ytsmuts