Lars Norrman akvarell
2018-09-29
575478
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Algeriska kvinnor, signerad Lars Norrman, akvarell, ca 11x16 cm