Konsol-/spelbord England
2018-09-30
575463
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOL-/SPELBORD, betsad mahogny, låda i sargen, detaljer i mässing, uppfällbar skiva, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 90 x 45/90 cm
Bruksslitage