Bordslampa alabaster
2018-09-28
575405
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabaster, dekordelar i mässing med dekor av cloisonné, total höjd ca 79 cm
Smärre nagg