Michael Qvarsebo oljemålning
2018-09-30
575370
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Kattporträtt, signerad M.Qvarsebo, olja på duk
Smärre slitage