Bertil Vallien skulptur
2018-09-30
575283
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av infälld figur, märkt och signerad Kosta Boda B Vallien, nr 005821-95, etikettmärkt, på träsockel, längd ca 17.5 cm
Smärre slitage