James Coignard färglitografi
2018-09-30
575264
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, färglitografi med collage, signerad, numrerad, ca 18x15 cm