Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
POLISSABEL, 1900-talets början, fästen i mässing, balja i läder med mässingsbeslag, klingan mäkrt SEMS & Co IMP Stockholm, längd ca 87 cm
Zustandsbeschreibung
Balöjans läder med skada, slitage
575177
2018-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner