Thangka, Tibet
2018-10-06
575159
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THANGKA, väv/textil, Tara bodhisattva avalokitesvara, signerad a tergo, 1900-tal, 103x75 cm.