Skulpturer 1 par
2018-09-27
575127
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTURER, 1 par, 1900-tal, Kina, i form av fouhundar, konstmassa, bemålade, höjd 60, längd 80 cm
Slitage och sprickor