Flicka i kimono oljemålning
2018-09-27
575123
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka i kimono, olja på läder, ca 39x25 cm