Matbord stolar 1900-talets mitt
2018-10-01
575109
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, STOLAR, 2+2, 1900-talets mitt, laminerad bordsskiva, lackerade stålben, flätade stolsryggar, klädsel i galon, bordets mått höjd ca 73, diameter 100, sitthöjd, rygghöjd cm
Bruksslitage, stomar med slitage och ytskador