Karl Axel Pehrson färglitografi
2018-09-27
575099
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -77, 183/375, färglitografi, ca 28x42 cm