Eldhundar smide
2018-09-29
575047
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, smide, 1900-talets mitt, i form av hundar 31 cm
Smärre slitage