Kakemono
2018-09-29
574983
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAKEMONO, Ukiyo-e, samuraj general, mitten av 1800-talet, sen Edo-period, målat på papper, trästång samt med tillhörande trälåda, ca 160x52 cm
Nagg, veck, slitage