Orientmatta semiantik Ghom
2018-10-23
574972
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, Ghom, semiantik, figural, silke på silkesvarp, 172x105 cm
PROVENIENS
Professor Ulf och Marika af Trolle
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Lagningar, några fransar saknas