Ramar 3 st
2018-09-27
574949
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 3 st., 1900-talets början, innermått 68x52, 82x61, 62,5x51 cm
Slitage och skador