Joan Miró
2018-09-30
574921
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): komposition, stämpelsignerad Miró, numrerad 283/350, editerad av Maeght, 45x60 cm
fuktskada