Alexander Tolstoy
2018-09-30
574894
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): Porträtt, signerad A Tolstoy, olja på duk, 40x33 cm