Ulrica Hydman Vallien liografi
2018-09-28
574839
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Fågelmänniska, signerad och numrerad 44/250, färglitografi, ca 37x44 cm,