Gunnar Torhamn oljemålning
2018-09-27
574828
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Figurkomposition, signerad Torhamn, olja på duk, ca 38x46 cm
Hål och ojämnheter i duk, smuts, oramad