Jasper Johns
2018-09-30
574823
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JASPER JOHNS, konstmapp, specialutgåva, numrerad 403/500, daterad 1990.,12 målningar som visades på Helan Wetterling Gallery 1990, har samlats i en exklusivt utformad mapp som trycktes i endast 500 ex. 33x33 cm, bomullsvantar/skyddshandskar medföljer
Smärre slitage, låda med skador