Peter Dahl färglitografi
2018-10-24
574812
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Dans", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 60x80 cm