Yrjö Edelmann färglitografi
2018-09-28
574804
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Paket med snöre, signerad ´´Edelmann´´ och numrerad 19/360, färglitografi, bildmått ca 33x52 cm
Ej examinerad ur ramen