Orientmatta Kaukasisk
2018-09-29
574794
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kaukasisk, semiantik, ca 302x172 cm
Slitage, ställvis hårt, lagningar