Bengt Lindström litografi
2018-09-30
574777
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Bengt Lindström, 24/150, färglitografi, 74x52,5 cm
Gulnad, revor i marginalen