Einar Jolin litografi
2018-09-30
574741
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv med fasaner, signerad Einar Jolin, 27/360, färglitografi, 46x55 cm
Gulnad