Ströare silver
2018-09-29
574727
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÖARE, 2 st, silver, CGH Stockholm, 1900-talets första hälft, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 173 g
Repor