Scroll Kina
2018-09-27
574723
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi, tre sigill, ca 132x64 cm
Fläckar