Soffbord 1900-talets andra hälft
2018-09-26
574720
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, svartlackerat underrede, stenskiva, höjd ca 59, diameter 110 cm
Skivan med smärre underliggande nagg