Stig Claesson färglitografi Stockholmsmotiv
2018-09-30
574693
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -76, 39/300, färglitografi, ca 44x53 cm