Bordslampa 1920-tal
2018-09-26
574670
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1920-tal,mässing, trä, höjd 49 cm, skärm diameter ca 39 cm
slitage. Ej funktionstestad