Cigarrskrin silver
2018-09-29
574595
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CIGARRSKRIN, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1936, lock med invändig förgyllning, träinredning, höjd ca 7, 20x13 cm
repor