Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2018-09-26
574585
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Stilleben, signerad E.Rumororo, olja på duk, 85x56 cm