Skänk gustaviansk stil
2018-09-26
574540
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÄNK, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, två lådor, skåpsdörrar, lackerat, höjd ca 99, 85x48 cm
Bruksslitage och märken, hyllplan saknas