Golvlampor
2018-09-26
574459
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Kifa, för läkarmottagning, maxhöjd 131 cm
Bruksslitage