Bordslampor, ett par 1900-talets andra hälft
2018-09-26
574435
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, modern design, metall, vridbara, höjd ca 62 cm
Repor förekommer