Wiwen Nilsson trancherbestick
2018-09-29
574412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WIWEN NILSSON, trancherbestick, Lund 1941, silver med rostfritt blad, längder ca 27-35 cm, etui
Repor, gravyr, etui med slitage