Ivar Morsing oljemålning
2018-09-30
574398
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Figurkomposition, signerad I Morsing, olja på duk, ca 99x94 cm