Rune Jansson Oljemålning
2018-09-30
574351
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): "Speglande streck", signerad och daterad Rune Jansson -83, olja på duk, ca 85x61 cm