Taklampa från 1970-talet
2018-09-26
574213
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, stomme av mässing, fem ljusarmar med kupor av pressat glas, höjd ca 67, diameter 48 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen