Oljemålning stockholmsmotiv
2018-09-26
574129
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (18/1900-tal): Stockholmsmotiv, vy från Kungsträdgården, olja på duk, ca 39x52 cm, onramad
Duklagningar